| anonim_4396 a întrebat:

Oare dumnezeu nu se plictiseste sa fie mereu singur? Oare il distreaza acest spectacol al existentei umane? Suntem noi, un reality-show, pentru o oarecare cuvilizatie superavansata?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-are cum.Il solicitam mereuoh go on
Show-ul facut de omenire e intr-adevar patetichee hee

| Roby67 a răspuns:

Acuma sti cine a inventat Big Brotherwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dumnezeu joaca table si sah cu Sfantu' Petru. D-aia l-a izgonit pe Lucifer din Rai, ca l-a batut la poker. Dumnezeu nu suporta competitia. Acu, Lucifer joaca freesbie cu Cerber si Dumnezeu e ocupat cu Petre. Nimeni nu-si mai da interesul pentru noi, suntem singuri...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Harciog ar fi postat o asemenea intrebare la stiinta si filozofie crying R. I. P. oricum daca ajung in rai cred ca-mi pun cablutv si net pentru ca e mare plictiseala pe acolo, poate sa-mi iau un job daca iese sf. petru la pensie dar cred ca voi avea concurenta, daca eram extraterestru ti-as fi spus cum vad eu prin ochii mei aceasta "civilizatie"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa se plictiseasca daca noi suntem inepuizabili si surprinzatori?