| anonim_4396 a întrebat:

Oare sunt unii oameni care sunt predestinati sa nu aiba parte de nimic in viata? Iubire, banii, realizari etc

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cum gandeste, atrage ce gandeste si are parte de ce vrea

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Dar exista oameni care au parte numai de ghinion.

| Mayhem666 a răspuns:

Se cheama karma. Daca ai fost un gunoi in viata ta anterioara, karma se asigura ca nu ai nimic in viata asta, ca sa se echilibreze balanta.

| oglindasultanului a răspuns:

Face schimb cu corpu cuiva, care stie ca-i bun si ar trebui sa-i mearga, dar viata i-o traieste altcineva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, de obicei jegurile au viata buna si cei mai ok o iau in bot. Tipic pentru ''univers''... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, deoarece exista legea compensatiei.
De exemplu, unuia ii lipseste frumusetea dar are inteligenta.
La polul opus intalnim persoane frumoase dar mai putin inteligente sau frumoase dar cu suflet mai putin frumos.

| Yasmin875 a răspuns:

Da, trebuie sa îți creezi tu drumul.