| buburuza_2933 a întrebat:

Oare va fi sfirsitul lumii in 2012?

8 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Sa asteptam si sa vedem, dar nu va veni sfarsitul lumii, un batran mayas care traieste si in zilele noastre a spus ca nu va veni, vom trece doar prin niste schimbari, fie spirituale, fie a ADN-urilor noastre.

| Slavic a răspuns:

Bună.

Hai nu mai baga lumea in panica, lasa-ne sa ne bucuram de via? a, atat cat o fi ea.

Pa, pa.

| daniDeeDee a răspuns:

Sa va ia pe toti cei care ati pus intrebare asta. not worthy

hee hee

| selef a răspuns:

Nu stiu dar sunt curios.Mai vorbim in 2013.

| ChibiRose a răspuns:

In nici un caz! Am mai raspuns la aceasta intrebare:e o improbabilitate ca mayasii sa stie cu 4000 de ani in urma ce se va intampla! Nici Dumnezeu nu stie sigur, dara mite noi! Sa fie cand o vrea, dar sa apuc sa sarbatoresc Craciunul! Dar Dumnezeu e bun si ne lasa sa-l sarbatorim!happy

| salvatori27 a răspuns:

Nu are cum. mai avem mult de trait big grin
Chiar crezi toate filmele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici vorba! Cum am mai zis, doar niste schimbari...majore probabil!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te panica ca trebuia sa fie sfarsitul lumii si in 1996 si si in 2000 si 2002 asa ca nu va mai fii nici in 2012 ca cica acum e in 2016...astia isi bat joc de noi...oh go on