| Fatamuntilor a întrebat:

Obisnuiti sa faceti mici reparatii in casa? Obiectul respetiv mai merge dupa interventia voastra?laughing
Si un mic banc care se pare ca se potriveste.
El si ea in primii ani de casatoie;
- Iubitule,repara si tu robinetul din baie!
El,stand la televizor (cred ca se uita la meci)
-Da' ce sunt instalator?
A doua zi
-Iubitule, s-a ars becul in bucatarie
El stand tolanit cu berea si cu ziarul in mana
-Da' ce sunt electrician?
Dupa 2-3 refuzuri de acest gen sotul vede toate treburile rezolvate
-Draga cum ai reusit?
-L-am chemat pe vecinul de 4,,,, Mi-a zis fie ii cant fie facem sex
-Sper ca i-ai cantat, zice sotul
Da' ce sunt cantareata? laughing)

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, mă descurc destul de bine şi cu becurile, şi cu altele. Nu îmi place să depind de alţii.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Îmi place de soţie. laughing

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Femeie desteapta laughing inlocuesti becuri?

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da, mă descurc destul de bine şi cu becurile, şi cu altele. Nu îmi place să depind de alţii.

| mgtow a răspuns:

Complicata situatia.

| William a răspuns:

Da. Da. laughing

| Fatamuntilor explică (pentru William):

Ma bucur. Deci sotia nu va apela in veci la vecinulhee hee

| William a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu sunt casatorit.

| Doub a răspuns:

Genial banclaughing).Da, incerc sa mai repar lucruri prin casa si ma simt asa bine cand vad ca nu se strica dupa 2 secundebig grin

| Wøodenpints a răspuns:

Sunt în așa hal de bărbat încât repar lucrurile înainte să se strice.

| Fatamuntilor explică (pentru Wøodenpints):

Super laughing)

| TheMεchαnix a răspuns (pentru Wøodenpints):

laughing Bine zis, du-te și repară o bere.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Eu as fi stat in pragul usii cu becul in mana si i-as fi zis:"Vezi asta? Ori il schimbi, ori iti dau cu el in cap. Din doua, una."
De cate ori am incercat sa repar ceva, inseamna ca lucrul ala functiona la inceput, iar eu l-am stricat, cum n-am reusit sa-i fac vreo imbunatatire, am dat vina pe fratele meu.

| Wøodenpints a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Dacă ai fi nevastă-mea, clar te-ai uita la mine după un gard de plasă. Ca în poza de la avatar.