| Smarandica a întrebat:

Observ ca majoritatea fetelor sunt Contra legalizarii prostitutiei iar baietii PRO. De ce oare?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Eu sunt pro, cred ca este cea mai buna modalitate de a avea un control asupra acestei meserii. Odata cu legalizarea prostitutiei, vor veni si regulile care acum nu exista.
Si, nu inteleg de ce ar exista o teama in ceea ce priveste legalizarea ei. Daca o legalizeaza, protituatele vor fi nevoite sa-si faca controale peste controale inainte de a face aceasta meserie. Acum, nu cred eu ca ele isi permit sa faca acest lucru.
Si apoi, sa fim seriosi, barbatii nu sunt nevoiti sa mearga la prostituate ca sa insele. Daca vor sa isi insele sotiile, exista destule fete care sunt dispuse sa se ofere si care nu cer bani.

11 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai poate sunt baieti care chiar au nevoie de niste lectii de anatomie laughing. Sau poate vor doar sa incerce ceva nou.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu sunt pro, nu-mi place sa vad la orice colt su pe autostrada fete la produs. cum exista si in alte tari bordeluri ar trebui sa existe si la noi nu ca acum nu ar exista, doar ca sunt mai ascunse.

| Roby67 a răspuns:

Pune atunci intrebarea: "Fetelor, sunteti de acord cu deschiderea de bordele pentru femei?"
Sa vedem atunci ce o sa spuna "fetele"

| LuS[z] a răspuns:

Pwntru ca doar ei au"ceva"laughingde castigat din astastraight face

| Alex_7297 a răspuns:

Dilemă existenţială?

| Nita a răspuns:

Pentru ca asa o sa fie mai multe tarfe si baietii o sa se duca la ele in loc sa aiba o relatie fixa cu o fata.

| UnuDoiTreiPatru a răspuns:

Eu sunt contra legalizarii prostitutiei pentru ca ma tem ca nu vor mai avea control asupra bolilor ca sifilis sau hiv. si sunt pro pentru ca imi voi deschide bordel devil

| Smarandica explică:

Cu deschiderea bordelelor? binenteles pentru tarfebatting eyelashes
Macar is toate la un loc si nu impartite pe toate autostrazile laughing dai de cate`o panaramasigh si inca ceva raised eyebrowssa nu opreasca noua, oamenilor de rand care muncim, mai multi bani, pentru vaccinarea, spitalizarea prostituatelor etc. wtf.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

We want more bitches! Nu e destul de clar?rolling on the floor Poate femeilor le este frica ca nu o sa le mai cumparam cadouri, Si facem tarfelortongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar, oare de ce thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca o sa ne opreasca noua, oamenilor de rand care muncim, mai multi bani, pentru vaccinarea, spitalizarea prostituatelor etc. de aia