| Pau a întrebat:

Ohh la naiba! Tocmai am gafat-o:-ss
Deci, inteligenta de mine ii spun la fr meo:intra sa imi bag cod pin sa nu imi mai intri tu pe telefon
el:bine, dar vezi ca o sa il uiti
eu:nu`i adevarat, nu pot fi asa de adormita, taci si intraoh go on
in secunda doi:oops, mi-am uitat codu pin:-ss deci nu imi vine sa cred!(mentionez ca am telefon cu touch screen si daca apas pe tasta laterala se tasteaza singur codu...pe langa ce am mai scris eu)in fine.am ajuns sa introduc codu puk, cum se afla ala?
Cred ca de pe cartela sim dar din pacate e la tata in camera si nu stiu la ce o sa se gandeasca, mai ales ca am telefonul de cateva zile si deja l-am blocat
Alte metode nu am? Trebuie inneaparat sa iau cartela aia sim sa pot scrie codu? sau sa ii spun lu' tata mai bine?sad

1 răspuns:
| Micutza_5619 a răspuns:

Pai. suni de pe alta cartela la *100# dai la sectiunea puk si blocare ceva de genu si parca iti apare sa iti scrii nr tau de telefon si iti trimite msj cu puk'u...si apoi il introduci in telu tau in loc de codu pin.si iti va merge, sper ca te; am putut ajuta. funda?big grin

si sa anunti daca ai reusithappy. baftahappy