| Lotte a întrebat:

OK...am o problema.
Am avut de dimineata o problema cu netu...in fine, am rezolvat.Netu nu merge da' nu asta-i problema... Dar acum de cate ori intru in vreun joc ( care nu are conexine cu internetul ) gen Luxor, din 5 in 5 secunde imi baga jocul "in bara"... de ce? ar putea sa fie din cauza interenetului si din cauza ca am umblat eu pe'acolo pe la network connections?

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cred ca este din cauza netului.winking

| Dorian_3315 a răspuns:

In vasta mea cunoastere despre computer as spune ca e un virus ...scaneaza tot calculatorul, daca nu merge reformateaza-l... daca nici asta nu merge chea-ma un specialist sa se uite la unitatea sistem cam asta ar fi, fundita? big grin

| Lotte explică:

Dar de ce ar fi din cauza netului? ca jocul nu are nicio legatura cu netul...ma apuca toti nervii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are legatura cu network connections, dar iti spun sincer ca nu stiu care poate fi problema.