| MyNameIsEarl a întrebat:

Nu mai imi merge internetul l putea face? a pc, modemul functioneaza dar nu imi merge, eu cred ca din vina ca am umblat in Network Connections. Stiti ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| gostrider a răspuns:

Deskide 1 pagina de web baga ip: 192.168.1.1 dupa care iti cere login -user:admin -pass:admin -dupa care dai click pe BASIC(care se afla in stanga paginii)-apoi pe WAN SETTING(care se afla tot in staga paginii ca un sub capitol al meniului BASIC) dupa care undeva in dreapta la -LOGIN INFORMATION-apare Username (unde o sa scrieti numele de pe contractul cu respectiva firma de internet ) si Pass (parola care este scrisa tot pe contract) sper ca te-am ajutat