| Melody a întrebat:

Ok, dupa mai multe incercari nereusite, apelez la voi. Mi-am facut un nou cont pe youtube, si am o problema cu pagina de pornire. Nu mai imi afiseaza sectiunea "Mesaje primite", care contine 'mesaje personale', 'comentarii', 'invitatii de prietenie' etc etc.

Ca sa intelegeti mai bine, uitati ce am pe contul vechi si NU imi apare pe cel nou:
http://img23.imageshack.us/img23/7379/yuyulh.jpg

Vreo sugestie? :D

Răspuns Câştigător
| Natashha a răspuns:

Altu nou, se intampla rar si nu ai ce ii face...sau foarte greu dar nu cred ca te pricepi deoarece sunt multe setari.happy