| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU!
nu stiu ce-am facut, dar acum 2 zile pe TPU dupa ce raspundeam la o intrebare astia-mi ziceau ca:
"Pentru ca te numeri printre cei mai implicati membrii TPU,te rugamsa raspunzi la urmatoarele intrebari: "(legate de intrebarea la care am raspuns.
si acum, imi arata ca: "Mumtumim pentru raspuns!"
ce-am "fitirit"?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ăștia?
Este o filtrare pentru îmbunătățirea site-ului!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! nu ai nimic de pierdut si nici de castigat.e un fel de "test" referitor la intrebarea la care tu ai raspuns. daca e corect gramatical scrisa etc...asa cum a zis si Ivancea, tu decizi daca raspunzi ori nu.
O zi frumoasa sa aihappy

| MrAngelus a răspuns:

Ca sa sari peste ea da click pe logo-ul TPU din coltul paginii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai facut nimic.La acel chestionar tu decizi daca vrei sa raspunzi sau nu.Mergi mai departe ca nu se intimpla nimic.Numai bine.