| Distratul28 a întrebat:

Omul e un animal inteligent sau animalele sunt oameni prosti?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cică suntem și reptileni,emoționali, raționali, dovezi arata ca nu exista regiuni separate sau unde sa localizat aceste lucruri în creier, consider ca depinde auto controlul fiecăruia, cât de impulsiv, compulsiv ești, asta e genetic, noi suntem primate care suntem conștiente în rest ne comportam la fel

| RAY a răspuns:

99% din întrebări sunt din lipsa socializării reale, de asta se pun întrebări chiar fictive, socializarea virtuala nu ajuta cu nimic, omul devina frustrat, anxios și plin de ura, renunțați la internet măcar 3 zile

| sierra1 a răspuns:

" Distratul28 a întrebat:... animalele sunt oameni prosti?"

ești genial in igoranța ta

| Distratul28 explică (pentru sierra1):

Eu n-am criticat animalele sper sa nu se înțeleagă gresit

| Lukasssz a răspuns:

Valeuuuuuuu frate, care e problema ta?

| oglindasultanului a răspuns:

Sau comunicarea este folosita de seful pentru a-si separa subalternii pe diferite categorii, si a ii face sa se distruga intre ei pentru el.

| ShaOfHatred a răspuns:

Nu știu pe ce ți-o dai de ai așa întrebări, dar sunt curioasă

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nici una si nici cealalta laughing!