| hândel a întrebat:

Oof, sunt atat de singur, atat de trist, si sufar atat de mult din dragoste incat nu mai are rost. sad Aseara am fost cat pe ce sa ma arunc de la etaj, insa am ezitat, si mi-am propus sa ma arunc in seara asta, insa vad ca e deja trecut de 9 seara si e cam tarziu acum s'apoi, nu stiu daca ma pot arunca de la etaj cu vantul asta care bate in fereastra mea, ar fi cam dificil. Ma tem ca va trebui sa ocolesc iar si sa ies pe usa ca sa-l alerg si sa-i dau la masele parazitului care mi-a furat iubita si acum vine in fiecare seara sa-mi ciocane-n geam ca sa-mi faca-n ciuda ca l-a ales pe el. Era o scurtatura daca saream pe geam, asa pana ocolesc sa ies pe usa, ar putea scapa cum scapa de obicei de furia mea salbatica, al naibii norocos. Nu mai are rost, e prea mult, trebuie sa ma mut de la parter ca sa scap de sterilu' asta, si sa o pot uita o data pentru. totdeauna pe frumoasa mea Stropinela, fara ca cineva sa-mi aminteasca zilnic de ea. -< -< -< Credeati ca vreau sa ma sinucid? raised eyebrows Cine are teren de vanzare, minim 300 mp in judet Ct. sa-l vanda, daca n-are cui, atunci mie. Detalii la nr. 78 din clasament. Bafta.hee hee

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@otonis eu te sfatuiesc sa nu te sinucizi laughing poate se intoarce stropinela la tine laughing
si eu eram cat pe ce sa ma sinucid pentru ca nu ma vrea @bro...crying era cat pe ce sa ma arunc de pe bordura...worried apoi cevqa parca m-a tras inapoi...am ginit pe trotuar o bacnota de 20 de euro...winking rolling on the floor
apoi am vrut sa imi tai venele cu drujba...crying dar nu mai avea benzina rolling on the floor
am vrut sa ma spanzur cu "firul vietzii"... dar nu-i gaseam capatul sad rolling on the floor
asa ca am renuntzat si inca mai sper... speranta moare ultima... (astept sa moara ea prima devil )si pe urma cred ca ma reazgandesc laughing devil rolling on the floor

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De ce m-ai facut sa citesc atat?rolling on the floor

mariana
| mariana a răspuns:

Esti tare plictisit si ti-ai gasit sa ne bagi in sperieti, cum s-ar zice.
Nu fugi dupa tramvai, tren, ziua de ieri si fete pentru ca, nu le vei prinde, ori de le vei prinde risti sa te "accidentezi". Ce zici, renunti la Stropinela in favoarea fetelor de pe TPU, care sigur ca "nu te vor traduce" asa de repede? In caz afirmativ, schimba si tu impresii cu userii TPU, si-ti va trece de plictiseala. In ceea ce priveste pamantul pe care vrei sa-l cumperi, nu-ti pot fi de folos pentru ca, nu sunt din CT, insa da si tu acest anunt la mica publicitate si cine stie de unde sare iepurele.
Iti mai sugerez un "leac" contra plictiselii: fa ceva, actioneaza, socializeaza si vei vedea ca te vei simti mai bine.
Nu uita ce nu te omoara te intareste. Bucura-te ca ne ai pe noi prietenii tai virtuali de pe TPU si gandeste-te ca noi dorim sa ne amuzi cu gagurile tale, pe viitor.

| hândel explică:

@ "adriana_sw33ty" sa te sinucizi aruncandu-te de pe bordura!? La asta nu m-am gandit!hee hee Trebuie sa fi fost tare inalta bordura. laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@nekane tu pune pile pe unde poti laughing rolling on the floor...winking bro e febletea mea... iar @ punctul meu slab rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Elly4all a răspuns:

laughing Mai dar ai o imaginatie bogata cica vrea sa se arunce pe geam de la parter, pff nici acolo nu ai curaj huh?laughing)
Ai simtul umoruluiwinking

| b3bita a răspuns:

Ce imaginatie bogata ai buey laughing Ai putea fi un scriitor foarte bun laughing

| mariblaj a răspuns:

Ha ha ha! ce plin de viata esti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@otonis, ce sa mai inteleg de la tine? M-ai dezamagt, abia ieri ai cucerit-o pe frumoasa Stropinela si deja ti-a furat-o altul? Pai asa te-am invatat eu pe tine? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Otonis, m-ai speriat la inceput. Daca esti trist, fa o excursie pe meleagurile mele, unde a inceput sa ninga, din pacate.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@adriana, pe unde-ti zboara mintea laughing pai hoataraste-te odata, il vrei pe bro sau pe daniel? ca eu nu mai stiu ce sa fac si la cine sa-ti pun pile laughing