| Mademoiselle18 a întrebat:

Oscilam intre categoriile "Filme&seriale" si "Conversatii" si am ales-o pe a2ahee hee Sper ca e ok.Intrebarile sunt:Cine este fan The vampire diaries?:d Mai este cineva pe-aici care crede ca Damon e prea bun pentru Elena?laughing)) Preferati cuplul Caroline+Klaus sau Caroline+Tyler? si inca cevahee hee : exista persoane care sunt de parere ca Damon si Caroline ar forma un cuplu dragut?batting eyelashes
Astept cat mai multe raspunsuri :d Dau fundita primului care are aceleasi gusturi ca si mine happy Si as dori raspunsuri sincere.Nu vreau sa ma aprobati la fiecare intrebare doar ca sa fiti "premiati" pentru ca diferenta va fi data de intrebarea despre cele doua cupluri [C&K si C&T] happy

6 răspunsuri:
| Pikaciuuu a răspuns:

1Eu:X
2.laughing Eu sunt in echipa Delena :X E cel mai tare, bun cum vrei tulaughing
3.Mie mi-ar placea de echipa Klaus + Barbie Vampire :X Chiar cred ca o place Klaus:X
5. Nulaughing Adica nu ca nu s`ar putea dar as vrea ca sa ramana Barbie cu Klaus:X Era fain ca Damon sa ramana cu Rebekalaughing ---> Amandoi salbaticilaughing)

| Mademoiselle18 explică (pentru Pikaciuuu):

Daa love struck si cu Rebekahlove struck laughing

| Pikaciuuu a răspuns (pentru Mademoiselle18):

laughing Adica itr-un fel imi placea de ei doi thinking ca parca aveau amandoi aceleasi trasaturi si erau salbaticilaughing Dar cand ii Elena cu DAMON =p~ parca e alt om laughing eeee:devil))

| Mademoiselle18 explică (pentru Pikaciuuu):

laughing)

| Pikaciuuu a răspuns (pentru Mademoiselle18):

blushing)

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
1.Eu!
2.Nu,nu cred ca damon e prea bun pentru Elena, cred ca ea e prea buna pentru el(desi nu miar parea rau daca la sfarsit ea va fi cu damon)
3.Caroline+Tyler!
4.Eu in nici un caz nu cred asa ceva!