| razadeluna a întrebat:

Pana la ce varsta v-au tinut parintii de mana pe strada?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ultima data m-a tinut mama iarna asta de frica sa nu alunece pe gheatalaughing.

| fluturas a răspuns:

:Ohee hee
pai eu am aproape 13 ani si inca ma mai tine mama de mana pe strada love struck laughing
si-mi plaaace love struck love struck si cand ies cu tata in oras, ma tine tata de mana
laughing imi place sa fiu tinuta de manahee hee si cred ca o sa ma mai tina mama/tata de mana inca mult timp.winking

| Ana a răspuns:

Pana pe la 10 ani big grin

| Biby a răspuns:

Mai merg cu mama de mana pe strada am doar 10 ani.

| cristi202 a răspuns:

Pina pe la 7 ani. Dar asta nu inseamna ca o data nu am reusit sa fug de acasa la o "prietena" de la gradinita, la cam 1 km distanta, lasind in urma smocuri de iarba pe drum, ca sa nu ma ratacesc (invatasem asta din basmul "Hansel si Gretel" de Hans Cristian Andersen, unde doi copii au fost parasiti in padure si au stiut sa se intoarca acasa pentru ca baietelul a lasat urme cu pietricele). Interesant e ca eu nu mi-am mai adus aminte, chiar copil fiind (aveam 4 - 5 ani cind am facut chestia asta), parintii mei mi-au spus mereu de atunci ca le-am povestit cind m-am intors acasa cum am facut, si au ris bine, desi incepusera sa fie un pic ingrijorati din cauza disparitiei mele.happyhappy

| alexa a răspuns:

Mai pai eu si acum merg cu mami de mana sua de brat, mai ales cand ne plimbam:X si am 18 ani.nu cared ca este o varsta anume. pur si simplu o facem din placere