| anonim_4396 a întrebat:

Mama ma tine de multe ori de mana, cand mergem pe strada. Nu sunt prea mare la 13 ani pentru. asta? pe voi pana la ce varsta v-a tinut de mana?

5 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Hey!

p mine m-a tinut pana la 10 ani, dar doar cand traversam trecerea de pietoni!
Daca mama ta te tine de mana inseamna ca simte nevoia sa te protejeze!happy

| toxiclife a răspuns:

laughing ti-e rusine bhaa?laughing pe mine ma tine la 14 ani si nu mi-e rusine si sunt mult mai mari care merg de mana cu maicasa laughing

| OMarmotaO a răspuns:

Nu ma prea tine de mana mama, merge cu mine la brat. daca te tine de mana inseamna ca trebuie iubeste si nu vrea sa patesti nik.parinti nu prea accepta ca, copiii lor au crescut...las-o un timp si mai spun o data nu e nimic rau in asta vad fete si de 18 ani chiar 2 care merg cu nmamele la brat, se tin de mana.

| niknip a răspuns:

Mama nu imi aduc aminte pana la ce varsta ma tinea de mana cand eram mai micuta.Acum cand mergem pe strada eu o tin de brat [ si nu mi se pare un lucru rusinos]. Prin acest gest ne manifestam atasamentul si iubirea.Este normal sa te tina mama ta de mana inseamna ca te iubeste si vrea sa fii in siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pa mine m-a tinut de mana pana la 7 ani. stiu ca nici acum la 12 ani nu are incredere ca pot trece trecerea de pietoni, dar nu sunt prost sa ma tina mama de mana. spune-i ca esti mare si ca nu trebuie sa te tina de mana