| Mario1994 a întrebat:

Pana la ce varsta esti tanar? La 50-60 de ani cum te consideri?

8 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Tânăr ești până în maxim 40 de ani, de la 40 în sus intri a doua vârstă, sexy poți fi și la 60 dacă te întreți bine, crede-mă am cunoscut un, mrrr.

| mentholinks a răspuns:

Barbatii cam pana la 40, la femei cam pe la 30.

| WaterDrop a răspuns:

Esti tanar atata timp cat simti tu ca esti tanar. Varsta este la fel ca si calendarul, o unitate de masura inventata ca sa nu se plictiseasca pisicile.

| Endoryus a răspuns:

Esti mos la varsta aia. Mai ai 2 basini si dai coltul. La 35 te mai poti considera oarecum tanar. Peste deja e prea mult. Depinde si cum ai grija de corpul tau. Am vazut multi la 40 care ii fac de rusine pe ratatii astia de 20 de ani.

| wpetterssone a răspuns:

Într-un curs - Demografia - la capitolul - Structura pe grupe de vârstă -, un om este considerat copil până la 16 ani, tânăr între 16 și 25, matur între 25 și 60 și vârstnic sau bătrân după 60 de ani.

| DorelExpertu a răspuns:

Pana apar copiii.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Ești tânăr pana la 35. După 35 începe maturitatea pana la 65și după bătrânețea.
La 65 de ani deja începi sa scârțâi, nu mai ai atâta putere.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Pana la varsta la care nimeni nu este mai batran ca tine ca sa iti spuna ca esti mai tanar ca el.