| dancapitan a întrebat:

Pana la ce varsta v-ati dat /va dati cu sania, iarna? mai aveti acasa asa ceva?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca ala de 100 de ani a facut surfing pe un avion, de ce sa nu dau si eu in mintile copiilor macar iarna?hee hee

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi-acu' la 21. De ce? E fain!

| oz a răspuns:

Am 19 ani, da-mi o sanie, arata-mi un derdelus si iti promit ca il calaresc toata ziulica...

| Biencush a răspuns:

Pana pe la 15 ani. Din pacate a trecut deja ceva timp de atunci, nu mai am sania.

| cclexa a răspuns:

Joaca nu are varsta, si la 30 de ani te poti da cu sanialaughing

| crazy_1321 a răspuns:

şi acum, la 22 de ani mă mai dau cu sania, şi nu numai, fac şi oameni de zăpadă, şi îngeraşi big grin... abia aştept să ningă, să fie zăpadă muuuuuultă, să mă dau cu săniuţawinking numai că trebuie să-mi cumpăr alta, că pe aia de anul trecut am rupt-o de cât am "călărit-o" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma dau cu sania si acum la varsta de 13 ani si eu consider ca oricine poate sa se dea cu sania, pentru ca nu e chiar un lucru asa "copilaros".
Da ma dau cu sania si aceasta Iarna, dar mai mult o sa ma traga cainele...laughing (Rasa Husky Siberian).
DA mai am la bunici? parca, off sper sa mai am sania laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma dau cu sania si la 27 de ani, e super