| MorcovMajestic a întrebat:

Pana la urma a fost sau nu Elon Musk la Brasov? Nu mai inteleg nimic si exista vreo amenda pentru fake news? Mi se pare incredibil cum poate sa te minta presa, presa ar trebui sa fie o putere in stat, la noi e o bascalie.

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e nici o fake-news nici bășcălie, e goana pseudoprofesionistă după senzațional

Libertatea cere scuze publicului său, dar și celor care au preluat informația de la noi, pentru că s-a hazardat publicând sâmbătă anticiparea potrivit căreia Elon Musk ar urma să sosească duminică seara în țară.

de ex:

https://www.libertatea.ro/......ia-4330380

| Drimmero a răspuns:

Da. Ce vi se pare asa wow? Nu e ca si cum nu si-ar permite iar Romania e foarte cunoscuta de bogati si diferite personalitati, avem locuri misto.

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

De ce sa vii in Romania cand iti permiti dubai

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Daca ai bani nu inseamna ca nu te pot atrage si locatii mai rustice cu ceva istorie. Aia-s satuli de dubai cum e satul cainele de lant.

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Are ala 7 firme in carca cu mii de angajati si baga droguri la greu de istoria lui dracula nu mai poate el rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Si totusi a fost acolo. Romania nu e o tara chiar de mana a 15-a sa nu auda lumea de ea

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Ai o poza cu el?

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

N-are nimeni, am stat doar la un pahar de vorba

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Adica presa i-a stiut fiecare pas dar nu a putut unul sa-i faca o poza? rolling on the floor Cat de naiv esti la varsta ta

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Ba nu stiu, unii zic ca a fost, altii ca nu, ceva a fost la Bran, asta stiu din surse sigure, in niciun caz o petrecere obisnuita

| MorcovMajestic explică (pentru Drimmero):

Milionari sunt mereu acolo nu ai vazut ce penthouse-uri au in poiana Brasov si branul e tot privat nu inteleg cum poate o stire fake sa se spameze la nivelul asta

| Drimmero a răspuns (pentru MorcovMajestic):

Au venit cativa din anturajul lui, deci e ceva ce are legatura cu el. Repet, nu sunt deloc surprins daca ar fi venit, cine stie de cate ori a venit aici fara ca presa sau altii sa stie.

| ReddY25 a răspuns:

Nu-ți mai bate capul cu toți proștii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur! A vazut si Elon Musca happy iarba romaneasca la fel cum a vazut- o Snoop Dogg in 2016 la Bogata Ro

https://youtu.be/-CKTU_9sK5w
laughing
https://youtu.be/Q4Ea72ekB6M

https://youtu.be/wWFAWvMiI98

Asa se intampla mereu cand fumezi iarba de proasta calitate laughing

| zglobiu a răspuns:

Nu, nu a fost. Presa se mai si pacaleste. De dragul senzationalului se avanta spre orice.