| anonim_4396 a întrebat:

Parca TPU nu mai e la fel fara unii din cei care au fost cenzurati. Oare sunt singura care gandeste asa?

Răspuns Câştigător
| christian a răspuns:

TPU, e mai linistit, e asa cum trebuie sa fie, un site unde se pun intrebari si in care ii ajutam pe oameni sau ne lasam ajutati de ei. E foarte bine acum, o felicit pe Raluca ca a luat initiativa, pentru ca ajunsese de ras. S-au mai limpezit apele.

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu esti singura, si ai perfecta dreptate, mai ales ca au fost printre cei mai activi pe site.

lolita
| lolita a răspuns:

Frate benzona, dreptate ai tu, dar ar trebui sa nu se faca discriminari totusi, este democratie, nu? nu mai traim pe vremea lui ceausescu cand nu-ti puteai spune parerea.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Adica, in alta ordine de idei, daca cineva nu are aceeasi parere cu tine, da-l afara ca e dobitoc si prost? Domnilor, marile inovatii s-au facut cand oamenii au cautat variatie. Pentru un singur raspuns, ca tot o sustineti, puteti lua calea manastirii! Asceza frate! Dati dovada de mediocritate cand nu acceptati parerilor celorlalti si mai ales nu veniti cu argumente!

| Ben. a răspuns:

Asta trebuia facut demult.inca de cand nichita site-ului arunca cu noroi in toate directiile. dar asa e-n tenis...

| ioanaa a răspuns:

Intr-adevar, lucrurile nu mai sunt ca inainte.
Pacat.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Ma gandesc ca cenzura nu va dura la nesfarsit. Probabil ca raspunsurile vor aparea cu intarziere un timp, dar vor aparea. Va fi o perioada de proba, ca atunci cand te inscrii pe site. Sau cel putin eu asa gandesc.

| Dl.Inginer a răspuns:

Multumim Raluca, chiar daca si mie mi-ai aplicat acelasi regim, respect decizia ta, pana cand consideri tu ca merit sa ies din "carantina". Prin asta ne-ai demonstrat ca esti impartiala.Ai toata aprecierea mea.

eileen
| eileen a răspuns:

Nu esti singura care gandeste asta.
Eu nu o gandesc insa, fiecare cu parerea si gusturile lui. Mie imi place liniste si pace si concentrare pe ce avem de raspuns. Normal, incurajez glumele bune, prieteniile intre membrii samd dar nu mistocariile, jignirile de te miri cum ii trazneste Dumnezeu pe unii de scot unele perle noroioase.
Asadar, bravo Raluca si echipa pentru decizia luata, la cat mai multa prospetime pe site.

| bibitza a răspuns:

Asa etse straight face

| cristi a răspuns:

Mie imi place cum e site-ul, e mai curat, mai linistit, nu mai sta nimeni sa-ti vaneze greselile, fiecare isi vede de treaba lui, nu mai eviti sa raspunzi de teama sa nu se ia cineva de tine, sa te faca de rusine si sa se alature ceilalti sa te improste cu noroi.Si eu o felicit pe Raluca.Multumim!

| davvid a răspuns:

Imi place atitudinea lui Robert, atitudine pe care ar trebui sa o adopte toti cei in situatia lui, nu sa se maimutareasca pe TPU si sa anunte de zeci de ori ca ne parasesc.Sa fiti sanatosi! Domnul cu voiwinking
Si apropo, ai dreptate, site-ul nu mai e ca inainte, e mult mai bine, felicitari Ralucai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Delicht-chestia asta a inceput acum vreo doua -trei luni, cu lucruri mult mai grave, decat cele care se intampla in ultimele 2 saptamani.pe mine ma surprinde ca lucrurile sau "rezolvat"acum si nu atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma intreb totusi, daca cineva a citit postarea ralucai pe "blogul nostru si al vostru"-anuntul care nu ne place-