| MihaiAndrei666 a întrebat:

Paste fericit TPU!
S-au schimbat multe pe aici de cand nu am mai intrat, imi era dor de unii din voi, ce mai face Chifteluta? Si tu Ray? A trecut mult de la povestile de pe trivia pe care le făceam noi, mai tineti minte?
In fine ma gandeam ca ar fi interesant sa avem niște cupluri TPU.Cine cu cine credeti ca se potriveste?
Din ultizatorii care îmi aduc aminte si altii noi.
Ray
Avalon
Doub
Tot
Noname
Bacemi
Endoryus
Chifteluta

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pot spune că sunt împlinit în mare parte, dincolo de faptul că societatea nu e chiar ce mi-aș dori. Am un job fain, cu șefi și colegi mișto, deși ca plată se putea mai bine, am o iubită minunată și contemplăm cum ar fi să ne mutăm împreună. Și cel mai fain e că am început în sfârșit o activitate de coach, să ajut oamenii să fie mai fericiți.

| RAY a răspuns:

Cine esti?

| Endoryus a răspuns:

Interesanta intrebare observ aici. Acum o luna nu aveai o problema cu mine dar s-a schimbat ceva de atunci pana acum.
Doub are iubit e ocupata. Tot a primit ban permanent ca era un jeg. Bacemi da de carnet.

| Endoryus a răspuns:

Ai probleme cu vederea? Sau doar cu capul? Unde am pretins ca stiu cine esti? Da copy/paste sa vad si eu. Sau doar ai facut o presupunere tampita ca sa te simti bine? Vazand in intrebare ca ma pomenesti si pe mine, am ajuns la concluzia ca nu aveai nimic cu mine acum o luna. Vazand cate intrebari care bat app la mine pui, pot deduce ca ai probleme acum.
Eu fata de tine tin legatura cu oamenii in privat. Poate am un caracter mai respingator dar fata de tine si altii, pot avea bun simt si sa leg prietenii. Daca nu ai avea timp de facut pe stalker-ul si ai pune mana pe o carte si sa inveti sa te comporti, ai avea si tu acum prieteni si nu ai avea timp sa pui intrebari aiurite.
Astept acel copy/paste. Sa vad eu in mintea aia a ta incetosata unde ai vazut asa ceva.

| MihaiAndrei666 explică (pentru Endoryus):

Singurul care are probleme cu capul dintre noi doi esti tu halal domn endoryus.Ai spus ca acum o luna nu aveam probleme cu tine dar acum o luna nu aveam cont aici asa ca ma intreb, pe langa iq de 3 cifre cu care tot te lauzi ai si puteri de clarvazator? Nu am nimic cu tine, am ceva cu inadaptatii care recurg la arogante ieftine.
Am tinut legatura cu destui in privat nu ti fa tu griji.

| Endoryus a răspuns (pentru MihaiAndrei666):

"în 29 Aprilie | Oaky99 a întrebat:
Paste fericit TPU!" Chiar daca nu sunt 2 saptamani, e luna trecuta. Pe asta m-am bazat Einstein.
"Am tinut legatura cu destui in privat nu ti fa tu griji." Te cred! Serios! laughing
Tot nu ai dat acel copy/paste in care ma dau eu mare (cica ) ca presupun cine esti.
Eu am 42 iq, nu 102 ca tine. Ce sa faca si eu crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chifteluta a avut parte de o metamorfoză, ca-n Kafka, și a devenit Plato.