| Lightning1997 a întrebat:

Mai tineti minte huburile de pe vremuri? Sunt nostalgici care mai stiu cand trageam clipuri de la altii sau intram la o trivia? Prin 2005 era asta, pana prin 2012, dupa nu am mai intrat.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am mai intrat asa de curiozitate, sunt inca multi care se folosesc, eu numai folosesc, uite un chat trivia http://mobil.goldirc.eu:8081/? nick=kjuhiuhuij&channels=%23scrabble%2C%23trivia%2C%23Apropo&submit=INTRA+PE+CHAT

| Dismally a răspuns:

Da, la un moment dat hub-ul era singurul loc de unde puteam descarca ceva big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Acum 10-12 ani foloseam DC++ pentru a descărca muzică şi existau acolo o grămadă de hub-uri româneşti sau străine. Ce nostalgie...
N-am mai intrat pe DC++ de 6 ani.
Oare o mai fi cineva activ pe acele hub-uri?