| AvalohAlyn a întrebat:

Pe 19 august e ziua mea de nastere.Intrebarea pe care vreau sa v-o pun e cum va serbati voi ziua de nastere? Ce faceti cand e ziua voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi serbez ziua de naștere fiindcă nu am prieteni deloc și nu am pe cine invita. Eu zic să faci ceea ce simți că te face fericit cu adevărat.

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Pe 19 e și ziua tatălui meu, hihi.
Pai, cu prietenii în oraș și ceva mâncare acasă înainte. Noaptea cu iubitul

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ma rog sa nu fiu nevoit sa mi-o serbez la job, fac cinste in familie (cel mai important), apoi ies la un sprit cu prietenii, daca am cu cine.
Nu am asteptari mari, si nu imi place sa primesc prea multa atentie.

| SilentRain a răspuns:

No sarbatoresc
Nimic special

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

îmi adun niște prieteni și ori ieșim pe undeva, ori facem ca toate animalele din junglă acasă la mine big grin ori o țin

| lilith16 a răspuns:

Nu imi serbez ziua, sau eventual ies cu prietenii

| MPersephone a răspuns:

Majoritate persoanelor pe care le cunosc nici nu stiu cand e ziua mea, pentru ca nu vreau sa le spun. Anul asta am facut un picnic doar cu prietenul. Nu astept, nu am nevoie de atentie de la oricine. Ma felicita de obicei familia si 3 prieteni.