| bradysandro a întrebat:

Pe ce site trebuie sa-mi fac cont ca sa-mi pun muzica de-a mea?

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Unde sa iti pui muzica.pe site? poti folosi youtube daca e asta

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pe myspace. Ţi-l recomand cu căldură. Am văzut foarte multe formaţii care au cont, unele mai cunoscute altele mai puţin cunoscute şi poţi trimite cereri de prietenie la diverşi pentru a-ţi fi ascultată muzica. S-ar putea să găseşti şi susţinere din partea anumitor utilizatori sau poate chiar o casă de discuri (am văzut şi conturi de la case de discuri). Îţi spun din proprie experienţă, am cont de câţiva ani e myspace în în felul acesta am descoperit unele trupe de care nu auzisem şi care cântă chiar fain. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Myspace