| TheGazeTTeRuKi a întrebat:

Ce ar fi daca fi daca lumea nu ar mai vota nici un presedinte?

Răspuns Câştigător
| raresandrey a răspuns:

Cred ca s-ar instala anarhia, si atunci sa te tii bine frate.

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Haos total.

| angemon500 a răspuns:

Dezastru haos si razboaie

| Glumet a răspuns:

Cred ca in acest caz presedintele ar fi ales prin tragere la sorti happy

| TheGazeTTeRuKi explică:

Varianta mea e ca ar trabui impartit totul, guvernul fura resursele planetei si resursele universului, si ne fac penoi sa lucram pentru ei in timp ce ei stau pe spate, eu zic ca noi ii tinem pe guvernanti fara noi nu ar mai exista parlament si tara si ar fi mai bine gamditi-va, nu avem bani, nu avem nimic decat chin. de aia zic nu mai votati pe nimeni.

| Mechanix a răspuns:

Nu e vorba de asta. Problema e că n-ai de dune să alegi unul bun că toți sunt la fel. Cea mai bună soluție ar fi ca următorul care calcă pe urmele lui Băsescu să primească un glonț în cap, poate următorii vor ști de frica glonțului.