| AlexDorinel a întrebat:

Pe cine credeți că va nominaliza Iohannis ca premier maine?

11 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Presedintele nu numeste premier,premierul este deja numit de parlament,presedintele executa doara o sceneta, sa arate oamenilor ca se afla si el pe undeva si ca face si drege laughing asta este regula, toti trebuie sa isi justifice cumva jobul pe care il are si de pe urma caruia multi iau bani multi.

Deci el de fapt va anunta cine este premier, asa cum la premiile oscar laughing prezentatorul anunta castigatorul, cam asa se intampla.
Ca urmare el va anunta pe ala cei spune parlamentu, aia e tot.

| mentholinks a răspuns:

Pe măsa.

| Lukasssz a răspuns:

Pe nevasta lui!

| siriusblack98 a răspuns:

Pe Vadim.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pe oameni nu îi mai interesează de România acum toți caută să plece definitiv.

| Werrich a răspuns:

Si eu cred ca tot pe N MăCiucă.
https://www.youtube.com/watch?v=JuBFjJiQT9k

| alexandradlr a răspuns:

Ciuca sau Ciolacu

| Forneticugem a răspuns:

Adevărat bravo

| Forneticugem a răspuns:

Toți sunt corupți toți sunt mâna in mâna nici unul dintre ei nu va face nimic pentru țara asta niciodată orice fac ei fac pentru ei sunt lacomi toți corupți

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Ciucă

| catalinalexandru05 a răspuns:

N. Ciucă