| Meme10Meme a întrebat:

Pe cine urasc romanii mai mult? Pe unguri sau pe rusi? Pe bulgari nu ii urasc?

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Hai sa iti zic si tie o vorba auzita de un caporal batran : "Singurul prieten al Romaniei a fost si este Marea Neagra. Ea macar te hraneste "

| Meme10Meme explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Adevarat, romanii sunt buni prieteni cu natura.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

De la un caporal batran*

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Meme10Meme):

Marea iti da peste, codrul te ascunde de dusmani, etc etc. Ai inteles tu

| Meme10Meme explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Da,pe daci chiar ii ajuta.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru Meme10Meme):

Te ajuta si acu ( cat au mai ramas din ele )

9 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Romanii urasc nevoiasii, si sa socializeze in afara cercului lor de parteneri sexuali.

| DonEduardo a răspuns:

Cred ca mai mult pe unguri. Cu bulgarii nu am avut asa multe conflicte, asa ca nu vad de ce i-am uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ura asta e mai mult la mișto. Ura reală e îndreptată spre persoane, nu spre naționalități. Să spui că urăști rușii e ceva mult prea general încât nimeni nu poate crede asta cu adevărat(decât dacă ai probleme mintale).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la sfarsitul comunismului pe rusi. Acum avem pe unguri mai mult, si asta din prostia colectiva. A luat unul un rahat in gura si dupa au inceput toti sa.l manance, inclusiv ungurii care ne alimenteaza cu mesajul "Transilvanya is hungry".