| RaulAndrei2002 a întrebat:

Pe gta 5 exista vreo setare in care sa pui harta pe kilometri, nu pe mile?

1 răspuns:
| MihaelG a răspuns:

Salut Andrei! Parcă da am văzut la youtuber-ul Iraphahell! Era cu Xslayder și Malakay parcă! Caută și tu faze tari GTA vice cu Xslayder la Iraphahell parcă așa era! Dar mai așteaptă și tu și alte răspunsuri! Totuși sper sa te fii ajutat oricât de puțin! Dacă ai nevoie să vb cu cineva poți vb cu mine! Dacă vrei îți dau ne de Whatsapp pe mesaj privat!