| Tyya23 a întrebat:

Pe verisoara mea o plac mai multi baieti dar nu stie pe ce baiat il place mai mult, ce ar puta sa faca in aceasta situtie pls! mentionez ca are 17 ani!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La 17 ani ar trebui sa stie pe care il place sau nu...

| Adry05 a răspuns:

Pai, e simplu. LA care baiat se gandeste mai des, care-i face inima sa bata mai tare cand il vede pe ala il place. Mai exista o varianta, a datului cu banu. Va da cu banu, pentru 2 dintre ei, si banul va cadea pe-o anumita parte. Daca ii va parea bine de rezultat, atunci inseamna ca pe respectivul il place, daca se va intrista, atunci il place pe celalat. Sper ca ai inteles. Succes!happy