| elasexygagica a întrebat:

Pe voi va enerveaza controlorii de bilete pe autobuze? angry Pe mine da angry azi am luat amenda uffffangryangryangry m-am lor de controloriangryangryangryangryangryangry

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa patesti daca nu cumperi bilet.

| pwp a răspuns:

Da tu nu ai 12 ani?
mie nu-mi cerea bilet la 12 big grin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Parca ziceai ca ai 7 ani. La 7 ani trebuie` sa cumperi bilet?raised eyebrows

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Data viitoare cumpara-ti bilet.

| PastilutzaColorata a răspuns:

Lol vezi ca nu esti asa d ebogata tot te laudailaughing) da nai bani nici de un bilet

| annammaryya a răspuns:

Nup deoarece mama imi cumpara abonament da cand nu am ii mai fraieresc(pe aia pe acre i pot)

Apropo imi place poza ta

| regina a răspuns:

Isi fac si ei meseria, delaughingChiar daca e crizahappy

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Normal ca ti-au dat amenda! Ce, tu crezi ca drumurile cu autobuzul sunt pe gratis?

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Data viitoare cumpara-ti bilet, fa-ti abonament, vorbeste in engleza sau fugi prin autobuz de controlor.

| armand3004 a răspuns:

Nu merg cu autobuzul asa ca nu stiu cum sunt.