| CopilRasfatzat a întrebat:

Pentru baieti:d... ii aratati unei fete cand o iubiti?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Se observa asta foarte usor. Chiar daca nu ii spun ii arat ca imi place. Cand o iubesc inseamna ca deja ii si spun asta. Consider ca relatia consta in primul rand in sinceritate si comunicare. Ori a -ti arata deschis interesul pentru cineva e principalul mod in care te apropii de cele 2.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu personal mă comport respectuos, atent şi sincer în primele 4-5 luni de relaţie dar nu mă aventurez să mă arăt iubitor pentru că şi eu îmi ţin sentimentele în frâu întrucât în primele 4-5 luni eu depun doar efortul de cunoaştere a fetei şi o supun, fără să-şi dea seama, la o serie de teste de sinceritate, de încredere şi mai ales de inteligenţă. După ce sau, mai precis, dacă le trece, apoi îmi eliberez toate sentimentele şi da, îi arăt şi nu mă simt în vreun fel "de-amboulea" că fac asta pentru că sunt convins că merită să-i arăt şi merită să-i ofer sentimentele mele.
Sănătate!

| Licurici_4986 a răspuns:

O facem fara sa vrem...