| Stefania a întrebat:

Baietilor ce va atrage mai mult la o femeie...cum ii aratati ca o iubiti?

6 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@alexandru90 ai uitat sa ii mentionezi femeii de 3 ori femeie care totusi nu e perfectiunea frumusetii intruchipate cum ii demonstrezi ca o iubesti. Aaaa, btw, o asemenea femeie, de ce ar mai avea nevoie de un barbat? Ce ii poti oferi TU ei? Si, just for the record, tocmai ai facut descrierea unei lesbiene.

| Smarandica a răspuns:

Posibilitatea de a o ****!laughing pe romaneste ziswinking

| Deeiu a răspuns:

Raspunsu` lu` Alex a fost foarte bunlove struck`
:*

| daddu a răspuns:

Cel mai mult si cel mai mult conteaza cum gandeste, mi se pare cel mai important criteriu in alegerea unei partenere.Aspectul fizic conteaza si el intr-o proportie mai mica. Este important sa fie descurcareata, comunicativa, iubareata love struck. Cum ii arat ca o iubesc? Prin diferite gesturi cu care o fac sa se simpta iubita. Eu mi-am gasit Iubirea! Voi?

| psiko a răspuns:

Personalitatea ei ma atrage, dar si cum arata si se imbraca. Trebuie sa fie in pas cu moda. Cum ii arat ca o iubesc? Cadouri, declaratii, iesit prin oras tot timpul, petreceri unde sa ne distram.

| alexandru90 a răspuns:

Buna. Se pare ca voi fi primul care raspunde la intrebarea ta.

Pai in primul rand aspectul fizic (sa nu fie una de 2/2 si urata dar nici perfectiunea frumusetii intruchipata )
In al doile rand sa fie desteapta si sa fie descurcareata in 99% din situatiile vietii.
In al treile rand sa existe o atractie fizica si sentimentala intre mine si pers respectiva.
In al patrulea rand comunicarea sa fie foarte bine dezvoltata intre noi.
Si ca sa fac o descrierea mai pe scurt a femei cu care imi doresc sa fie este : "Doamna in societate, bucatareasa in bucatarie si curva in pat" sper sa nu intelegi gresit sensul cuvantului "curva". Cu prietenie Alex