| anda1313 a întrebat:

Pentru barbati necasatoriti. V-ati schimba atitutudinea fata de o femeie daca ati afla ca e divortata? Mai exista stigmatul femeii divortate? Cum priviti femeile divortate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate-s femei.Fiecare cu dramele lui.

4 răspunsuri:
| muffin94 a răspuns:

Mama mea e divortata, dar acum e cu un barbat necasatorit. A stiut de la inceput ca e divortata si nu a avut nimic impotriva si e mai tanar ca ea.Il deranjeaza doar cand suna tata ca sa intrebe ce mai facem si sa vorbeasca cu mine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de motiv. daca e preacurvie, da exista stigmatul femeii divortate.si a barbatului egoist si prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este divortata, nu inseamna automat ca nu merita atentie. Nu poti eticheta o persoana dupa starea civila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineanteles mi se par foarte atragatoare nu conteaza ca a divortat i se poate intimpla oricui eu le stimez.