| deny_3888 a întrebat:

Pentru cine are cont pe zuum, cum functioneaza concursul? As vrea sa ma inscriu si as vrea sa stiu de la cineva care are acest cont daca a reusit sa castige cumva sau daca a avut vreo problema cu acest site ( gen sa iti foloseasca datele personale, sa trimita prin posta ceva ). Va rog sa ma ajutati! Funda!

Răspuns Câştigător
| Cretakeritza a răspuns:

Nu ai probleme! trebuie sa strangi vizualizari multe si castigi cand 1000 sau mai multe vizualizari castigi! intelegi?

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu e nimic adevarat!
nu castigi nimic sad

| Cretakeritza a răspuns:

Eu am primit telefonul!