| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cultura mea generala, care naiba in afara de nevasta-mea si gemenii mei mai sunteti balantze?
Aaa, si la voi le potriveste Urania?

2 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Oi fi tu mai baftos dar eu am depasit faza cu urania, Nici gind sa ma iau dupa horoscop ca viata mea ar fi praf. Numai generalitati

| d33utza003 a răspuns:

La mine in familie e ceva foarte ciudat in sensul ca : eu sunt gemeni mama e rac si tata e leu.nu stiu cum face femeia aia dar de cate ori o ascukt observ ca le cam nimerestelaughing