| anonim_4396 a întrebat:

Salzzy! Voi cati ani aveti?batting eyelashessi...de unde sunteti?:d
[intrebare pentru cultura mea generala si pentru a va cunoaste mai bine :d]

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Sper sa faci lista cu cei care-ti raspund, ca sa ne tii minte tongue
Eu am 24 de ani si sunt din Iasi big grin

68 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pitica de minelaughing
Poi..am 13 ani [:d] si sunt din Constanta happy

| Silvia a răspuns:

@marius231 vremea e foarteee buna la mare. e canicula straight face. prea cald.deci e bine pentru plaja happy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

15 ani happy Stau in Bucuresti happy

| Flav a răspuns:

Mai dar multi mai sunteti din Galati iar eu habar n-am happy

| inna a răspuns:

18, Bucuresti

| anaid a răspuns:

14, Buzau...si zeeeeex daca tot veni vorba de zodie...si eu sunt tot pesti:p

| Pho3nix a răspuns:

Eu sunt mai mic happy
Am 16 ani si stau in Galati big grin

| Nastia a răspuns:

17, ploiesti

| Annitu a răspuns:

Buna!happy
14 ani jumate, 6 luni, 4 zile, 1 ora si ...12 mintongue
si...sunt din Bucuresti!tonguetonguehappylove strucklove struck

| Annitu a răspuns:

@andruskanu @marius231, ma scuzati laughingam vrut sa zic '14 ani, 6 luni, 4 zile, 1 ora si ...12 min' (greseala de tipar)big grin

pup:*

| Chocolate a răspuns:

Is aproape de 15 ani...winking...devil, Hunedoara
si peste o luna iti fac o vizitadevil

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

18 ani din ploiesti big grin

| St!L a răspuns:

Sa raspund si eu?thinking
Eu sunt dintr-un oras ratacit de civilizatie(Vaslui) si am 17 ani!
Multi ani inainte tuturor...

| St!L a răspuns:

App cum e vremea la marelaughing?

| St!L a răspuns:

Ana sper sa nu te superi, dar 14 ani jumate, 6 luni laughing

auran
| auran a răspuns:

Dulceata nu esti singura - 34 de ani, Bucuresti

| yanny`s a răspuns:

Buna! Eu am 16 si sunt din Constanta.

| BUBULINA a răspuns:

20 si un pic
buc

| buburuzAndreea a răspuns:

Am 18 ani si sunt din Buzau.

| RetroX a răspuns:

18 ani!

Buzau

| Elly4all a răspuns:

14 ani sunt din bucurestiwinking

| Mya a răspuns:

Am 20 de ani don't tell anyone, dar suntem apropiate la distanta in km... big grin Sunt din Eforie N.

| Mya a răspuns:

@maryobenucci, suna tentant...nu ma deranjeaza ca ai amante, ci faptul ca esti vaduv :-s oare ce o fi patit biata de ea?! Cumva mai elimini din ele cand se inmultesc? laughing

| Jonsdottir a răspuns:

Eu sunt cea mai mica happy am 11 ani si sunt din bucuresti tongue

| greg a răspuns:

22 fac in Sept

| greg a răspuns:

A si Bucurestilaughing

| cioco1tweety a răspuns:

Lasa @silvia.ca nici eu nu te-am intrecut cu mult.si ce daca sunt micute.stii cum e. buturuga mica rastoarna carul mare.
app.eu am aproape 14 si sunt din Arges. da vara asta vin sa te vizitezlaughing

| cioco1tweety a răspuns:

@dulceata..ne bucuram ca printre noi se numara si oameni cu mai multa experienta de viata si sunt sigura ca vei fii apreciata(si esti) pentru sfaturile talehappy

| DMV a răspuns:

Eu am patlu anisholi si sunt din buculeshit