| emokid9329 a întrebat:

Pentru interes general... ce orientari sexuale aveti?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Ca sa iti dai seama de orientarea ta sexuala, nu e musai sa ai si relatii cu persoane de un sex sau altul. E suficienta atractia; din acest motiv, persoane care sunt heterosexuale stiu ca sunt atrase de persoane de sex opus inca din scoala generala, fara sa implice o relatie. Personal, am avut si relatii cu femei si relatii cu barbati, dar cand asta se intampla, deja stiam ca sunt bisexuala si ca ma atrag si unii si altii. Nu a fost un experiment in care sa imi dau seama ca imi place, desi e posibil ca pentru altii sa mearga si tactica asta: testand, sa inceapa sa isi puna intrebari in legatura cu atractia fata de un sex sau altul.

25 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hetero smug :p

| psiholoaga a răspuns:

Cred ca e pentru interesul tau particulartongue Bi.

| elena a răspuns:

Asa cum n-am nicio orientare politica, nici sexuala nu am, sunt o persoana... pur si simplu...pentru interesul general.

lolita
| lolita a răspuns:

Bisexual, si tu?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Am orientare vizuala pentru ce consider eu ca este frumos. Nu fac discriminari de sex.

Shin
| Shin a răspuns:

@Dmonik, poti sa fi si bi laughing
Shinwinking

| RetroX a răspuns:

Hetero cool

prfml
| prfml a răspuns:

Hetero

| CrucifiedCountess a răspuns:

Bi
sado, maso, pedo, necro, plushofila...sam.d nu zic ca va speriati rolling on the floor)

| buburuzAndreea a răspuns:

Sunt heterosexuala, dar nu am absolut nimic impotriva celor cu alte orientari.

| buburuzAndreea a răspuns:

@psiholoaga, Crucified_Countess, cum v-ati dat seama ca sunteti bisexuale? Ati avut relatii si cu fete si cu baieti, ati experimentat, sau doar v-ati simtit atrase de fete si v-ati dat seama?

| buburuzAndreea a răspuns:

@ Aha, am inteles, psiholoaga! Eram curioasa. Multumesc!

| jane_5414 a răspuns:

Hetero dar nu ma deranjeaza oamenii cu alte orientari sexuale.

| Mo a răspuns:

Hetero!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca orientarile sexuale vizeza interesul general sau in ce masura, dar nu pot fi decat hetero si homo...nu m-a interesat subiectul foarte tare! Hai sa vdm ce spun si ceilalti, daca cineva va raspunde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hetero laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hetero.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e pentru interes general, nu are importanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stright. sper ca am scris bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Straighttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Straighttongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi Bizzare tongue laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bisexuala

| emokid9329 explică:

Lolita... da si eu sunt bi tongue va multumesc de raspunsuriwinking insa psiholoaga asta chiar e psiholoaga sau e foarte desteapta... din interes am urmarit raspunsurile date de eawinking bravo si merci inca o data