| larisalary12 a întrebat:

Voi aveti ceva cu persoanele cu alte orientari sexuale?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da. Aceeaşi planetă şi întâmplarea de a fi în viaţă şi de a fi oameni.

Dacă am ceva împotrivă? Nu, nu văd de ce aş avea. Fiecare cu orientările şi preferinţele lui.

| mona a răspuns:

Nu ma intereseaza ce orientari sexuale au altii

| Grimmjow69 a răspuns:

Nu, nu vad de ce problema as avea.

| Madayna a răspuns:

Nu deloc, atata timp cat nu se baga pe particica mea, nu am nimic cu nimeni.

| MirkwoodLeviathan a răspuns:

Eu n-am nimic cu aceste persoane. Îmi sunt chiar indiferente. Mai ales atunci când te gândeşti că pentru unii lucrul asta e prezent încă din naştere, nu este neapărat o alegere.