| anonim_4396 a întrebat:

Pentru o resetare de windows 10 licentiat ce trebuie sa fac? Am luat un virus care apare in chineza si antivirusul nu mai functioneaza.Creeaza si instaleaza tot felul de aplicatii.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca mai ai cheia de licenta a windows-ului atunci poti reinstala windows si la instalare vei pune acel serial dar daca nu-l ai atunci ia-ti adio de la licenta ca se pierde la reinstalare dar asta trebuie sa faci ca sa scapi de acei virusi.