| anonim_4396 a întrebat:

Pentru toti! Cine a intrat la Un liceu cu x cu profilul mate-info cu ce medie si motivul?

2 răspunsuri:
| nimenialtul a răspuns:

9. 59 Acum sunt a 10-a. Nu regret. Pentru informatică, mult mai multe optiuni >big grin

| vampirediaries a răspuns:

Mate -info.Media 9.89.Am intrat fiindca vreau sa fac carte cat de cat, un alt motiv fiind faptul ca pot da cam la orice facultate de la profilul asta, plus ca imi place matematica.Acum regret putin, as fi dat poate la bio-chimie, peste vara m-am gandit ca mi-ar place sa fiu dotor.Sunt a 9a, maine incep. Directorul a zis ca e posibil sa ma schimb dupa primul semestur, dar eu zic ca o sa fie okybig grin.Nu imi pare rau totusi ca am dat la mate-info, am profi seriosi la liceul la care merg, deci si profilul e seriosbig grin