| qMisaki a întrebat:

Plz, sa imi dati un cont pe ourworld de level mai mult de 15. Nu vi-l fur. Eu vreau doar sa imi trimit un cadou pe contul meu! Plz, daca se poate, sa aiba si cativa gems. Funda mare + voturi!

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Acum sa nu et superi pe mine,dar cine crezi ca iti va da contul sau daruri. Daca ai gemsuri le folosesti pentru tine, nu crezi?happy.
Ma rog, baftha! Sper sa reusesti sa treci singura levu`... daca nu mai rezolva niste challengeshee hee