| LoveWillWin a întrebat:

Plzzzzzz.....va rog cat mai repede, am nevoie de ajutor! Va rog sa imi spuneti niste exemple de cuvinte frumoase de apreciere pentru un cantaret.Adica o propozitie frumoasa, ceva frumos acolo...

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Deci nu esti capabil de o propozitie frumoasa pentru idolul tau? Muzica ta / dvs. este de o calitate deosebita; o ascult cu placere, ma regasesc in ea, te / va admir de foarte mult timp si iti / va doresc o cariera plina de realizari. Ce ai putea sa-i spui cat mai pe scurt? Banuiesc ca trebuie sa le traduci in alta limba! Numai bine!

1 răspuns:
| Kaℓi a răspuns:

Scrie-i asa: U rock, dude!