| dy a întrebat:

Poate cineva sa-mi explice de ce nu pot atasa nici o imagine la profilul meu de pe TPU? Am incercat si bitmap si JPG, incarca in "editare profil", dar dupa ce ma anunta ca s-a salvat profilul, in esenta imaginea nu apare...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| myrellagl a răspuns:

Buna, si mie mi s-a intamplat dar dupa ce am insistat si am incercat mai multe poze, pana la urma una din ele s-a salvat. intrii in profilul tau la editare profil si browse...mai mult de atat nu poti face. eu am incercat 2 luni la rand si in urma cu o saptamana una din pozele cu care am tot insistat s-a incarcat si salvat. succes!

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E posibil sa fie prea incarcat site-ul si sa nu mearga. Incearca mai tarziu.

| micurutza2005 a răspuns:

Se incarca mai tarziu intr-o ora maxim asa am patit eu de ex.si lasa nu mai te chinui ca apoi nu mai poti sa o stergi si sa o schimbi e greu

| alexdop21 a răspuns:

Cred ca cel mai bine poate sa iti explice raluca! Ea cred ca in masura sa iti dea explicatia asta! Numele e Raluca.TPU

| doinitza a răspuns:

La mine este aceiasi problema