| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie un cunoscator intr-ale modei care e problema cu legatul sireturilor? N-am mai vazut pe nimeni care sa isi lege sireturile. Toata lumea isi ascunde acum sireturile in incaltari.
Voi de ce nu va mai legati sireturile?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu imi prea place cum arată fundita la mine ca adult.Adica siretele alea atârnate nu dau bine, si nici daca le bagi asa legate pe margini nu arata chiar strălucit plus ca jenaza.

| mastadont a răspuns:

Eu le leg și le las la vedere, puțin îmi pasă de moda asta trecătoare.

| Vash96 a răspuns:

Eu nu stiu sa le leg