| dodu21 a întrebat:

Poate sa ma ajute cineva cu un raspuns eu as dori ffff mult sa lucrez ca si electrician am 22 de ani imi place ffff mt este o pasiune de cand ma stiu si consider ca ma descurc dar din pacate nu detin o diploma sau un atestat nu am situatia financiara sa fac acest curs in acest moment si as vrea sa stiu daca stiti vreo firma care m-ar putea ajuta sau cat costa un curs si unde as putea sa il fac eu momentan lucrez de vreo 3 ani la o firma dar nu fac ceea ce imi place sant sigur ca intelegeti ce vreau sa zic as aprecia fff mt daca m-ar putea ajuta. multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

N-ai ce face pana nu faci un curs in domeniu ca sa te angajezi trebuie sa dovedesti ca stii sa faci datoria in meserie si sa ai studii minime de 10 clase terminate.

| dodu21 explică (pentru mgtow):

Am terminat profesionala la liceul economic dar e alt profil din pacate...