| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Ceva fete care fac onlyfans pe aici?
Mi-am facut si eu cont, mi-a fost aprobat si am facut un alt cont de Instagram pentru a-l promova.
(Am atins peste 150 de urmaritori, l-am creat abia azi) dar nu am nici un subscriber pe only, am postat ceva pe twitter. Voi cum v-ati promovat?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bravo,imi dai link si til promovez pe net

| Eri5272 a răspuns (pentru RAY):

Buna. Îmi poți promova te rog contul de Instagram?

| Invictusman a răspuns:

Încearcă și pe Publi24

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Încearcă și pe RedTube.

| RefinedStrings a răspuns:

Multe fete se promovează pe tik tok, Instagram. Își pun link-ul la descrierea de pe main. De preferat sa te promovezi oriunde, oricât de mult poți?
Care este link-ul?

| alinamanolache199 a răspuns:

Hei buna îmi poți spune și mie ce alta opțiune as putea găsi sa pot face poza la buletin? Pt că îmi zice sa activez camera prin safari și eu nu am așa ceva în tf?