| SERIALS a întrebat:

Poti face bani din videochat gay purtand o masca pe fata? Care sunt obligatiile fata de clientii virtuali? E o activitate legala? Ce site-uri imi recomandati?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Esti fenomenal...
Tu chiar crezi ca o intreaga Romanica de TPU are idee despe videochatul intre gay?
Vorbind la modul general, de ce ai purta o masca daca esti acasa? Te infectezi prin ecran sau ce? laughing

| SERIALS explică (pentru LPCTSTR):

Aveam in vedere o masca pe fata ca sa nu te cunoasca lumea

| RoCkKiD a răspuns:

Functioneaza ca orice alt video chat, daca e gay sau straight e irelevant. E o platforma, nici pe Facebook nici pe Instagram nu-s alte reguli daca esti gay sau straight.

Poti sa porti orice pe fata, sau pe corp, nici macar nu esti obligat sa te dezbraci.

Obligatiile ti le stabilesti tu, atat timp cat nu propui ceva pentru o donatie si dupa dai inapoi e ok.

Atat timp cat iti declari castigurile la ANAf e legala.

Asta nu stiu, cauta si tu pe google, ai acces la internet...

Răspuns utilizator avertizat