| DDCC a întrebat:

Poţi lucra sub stres?
Cât de mult timp, într-o zi spre exemplu?

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Daca esti stresata nu faci nimic, incearca sa te linstesti, gandeste-te la ceva frumos, asculta muzica sau pur si simplu mesteca o guma!winking
Te pup, pa pa! :*

| DDCC explică (pentru Latinmoon):

În primul rând mulţumesc pentru răspuns.
Stresată nu pot fi în "astă viaţă" doar stresat poate.
hee hee
Mă refeream la cei care au un servici foarte greu, în sensul că necesită mult efort mintal, ce ar face acele persoane în acele momente.
Consider muzica drept un "leac" suprem pentru suflet şi pentru minte.
Tu aşa faci când te simţi oarecum stresată?

| Latinmoon a răspuns (pentru DDCC):

Cu placere! puppy dog eyes
Da eu asa fac cand sunt stresatahee hee, daca te streseaza colegii nu il poti ruga pe seful tau sa-ti schimbe locatia?
Incearca sa nu pui orice la inima fi un pic mai indiferent!winking

| DDCC explică (pentru Latinmoon):

Am pus întrebarea mai mult la modul general, ca s-o fac pe imprevizibilul.
N-o lua ca trolling.
Nu muncesc nicăieri încă, doar voiam să aud păreri.
Am pus această întrebare cu gândul la servicii asemănătoare celui a lui frate-meu.
Şi, mai mult eram curios de modul sau timpul în care un om poate rezista sub stres.
happy
P.S Cu indiferenţa la mine e altă treaba. Nu contează persoana, dacă aş lucra sau nu.
Pentru emoticonul puppy dog eyes hai să-ţi dau şi o "fundita".

| Latinmoon a răspuns (pentru DDCC):

Mie imi place sa fac paralele si la lumea reala cand raspund nu doar sa dau copy paste dupa nu stiu ce sit. tongue
Stiu cum este sa fi timd pentru ca si eu sunt la fel uneori. x_X

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Poti lucra. daca vrei sa rezisti, rezisti. asa cum eu pot de 2 ani si inca ma mentin, asa pot toti.

| OnuOnulică a răspuns:

Daca esti stresat poti face treaba dar nu iti iese bine pentru ca te enervezi.

| fuzzer a răspuns:

Da, cred ca lucrez extraordinar sub stres. In jur de cateva ore, pana ce-l invoc pe Hitler.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Incearca sa te calmezi intai.

| kteichd a răspuns:

Maxim 4-5 ore