| Puiukul a întrebat:

Povesti inventate lungi si amuzante (cu nume inventate)
Dau funda la cea mai amuzanta si lunga

2 răspunsuri:
| LaNaibaa a răspuns:

thinking ]Mi-am lăsat capul pe spate. Eram îngrijorată.
thinking ]Nu ştiam ce se va întâmpla, fiind pentru prima oară, nu ştiam cum va fi, dar, ştiam ce vrea şi ce voiam şi eu.

thinking]Mă întreba din ochi "... vrei?", eu am răspuns "da"...

thinking] Venise momentul; mâna lui se plimba uşor peste pielea mea, spre acel loc.

thinking] Îmi spuse: "Voi încerca să fiu mai atent".

thinking] Când am văzut ce ţinea în mână mi s-a tăiat răsuflarea.
thinking] Speriată, făceam tot ce-mi cerea...

thinking] Mă durea, dar mă purtam ca o adevărată femeie.

thinking] M-a rugat s-o deschid mai tare.
thinking] Deodată am simţit o durere imensă.
thinking] Gemeam!
thinking] Începea să sângereze.
thinking] Am ţipat, dar era prea târziu.

thinking] "Am scos-o! Linişteşte-te!" mi-a spus.

thinking] Mă cuprinsese un fel de fericire şi mă simţeam uşurată.
thinking] Era prima... măsea scoasă! [ laughinglaughing ]

| Puiukul explică (pentru LaNaibaa):

Draguta. dar dau fundite doar cand sunt 2 sau mai multe happy oricum faina