| DenisaFMM69 a întrebat:

Povesti amuzante din copilărie laughing dau funda pentru cea mai amuzanta poveste laughing)

2 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Minteam toate fetele cu respect la numele meu. Pentru una eram Ovidiu, pentru cealalta Stefan, Marian, Vlad, Denis, Catalin...ETC laughing

| devilshelp a răspuns:

Nu mai tin minte cati ani aveam, dar stiu ca eram destul de mica. Eram impreuna cu 2 fete si 2 baieti. Inventaseram noi un joc in care o persoana mergea normal, iar restul incercau sa o sperie. Cand persoana care mergea se intorcea cu fata la ceilalti ei trebuiau sa ramana nemiscati in pozitii cat mai haioase. Intr-o runda eu eram persoana care mergea. In fine, cand m-am intors toti isi luasera pozitiile de statui, iar un baiat se pusese cu fundul spre mine si aplecat. Ce se gandeste creierul meu stupid? M-am dus si i-am tras pantalonii cu tot cu (,) chiloti in mijlocul tuturor. El a inceput sa planga si sa strige intr-un parculet intreg "MAMI (NUMELE MEU) MI-A DAT PANTALONII JOS." Apoi pot spune doar ca am fost tarata de mana pana acasa in fata tuturor copiilor. Si mi-am luat-o si la fund