| TheFuture46 a întrebat:

Practica din anul 3 din cadrul Universității Politehnica Bucuresti sau și alte facultăți, alea 360 de ore(12 săptămâni), se consideră și experiența în câmpul muncii? Sa răspundă cineva care știe sigur, pentru că mă interesează pentru un împrumut la banca și am nevoie de 1 an în câmpul muncii

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Depinde daca a fost practica platita sau nu. La banca o sa se ia in considerare doar ce ai lucarat cu contract cu venituri inregistrate la anaf.